Vyberte stranu

O nás

Sme tím, ktorý sa už nemôže pozerať na nekvalitu a chce takto pomôcť majiteľom striech. Dlhoročné skúsenosti z nás urobili majstrov vo vyhľadávaní chýb na strechách . Zakladáme si na kvalite a nemáme radi fušerinu, s ktorou sa v nasej sfére často stretávame. Firma vám postaví strechu, ale málokedy vlastník vie, či kvalitne alebo nekvalitne. Najčastejšie pri obhliadkach striech zisťujeme, že strechy majú mnoho nedostatkov hlavne v detailoch.

Zameraním sa na tieto nedostatky dokážeme predchádzať havarijnym stavom, a tak vám ušetriť peniaze. Pretože oprava strechy, do ktorej zateká je vždy nákladnejšia ako preventívna obhliadka.

Výstup našej práce vás prekvapí graficky spracovanou dokumentáciou s fotkami, prípadne videom a komplexnou informáciou o stave vašej strechy.  Zistené nedostatky s vysvetlením príčin, budete mať vždy online k dispozícii na našej webovej stránke z každej kontroly. Viete si tak pozrieť aktuálny stav aj kompletnú históriu stavu vašej strechy, ktorá bude iba pre Vás, prístupná pod Vašim unikátnym linkom.

Prehľad o stave vašej strechy

Zistenie porúch
Predchádzanie havarijným stavom
Zisťovanie pričin

Navrh riesenia

Cenová ponuka
Úspora finančných prostriedkov
Kompletná fotodokumentácia

Online správa

Správa o stave strechy z každej kontroly
Zľava na opakovanú kontrolu

Vyžiadajte si ponuku

Kontaktujte nás a my sa Vám ozveme najneskôr do 48 hodín

Zavolajte nám: +421 948 029 372